Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia raamatukogu asub akadeemia peamajas (Tatari tn 13, Tallinn). Seal saab kasutada kojulaenutust, lugemissaale, arvutitöökohti, e-andmebaase, audio- ja videotehnikat, printerit, koopiamasinat ja skannerit. Raamatukogu on avatud E–R 8.45–19.00, L 12.00–15.00, P suletud. Suvised lahtiolekuajad leiab siit.
Kontaktid: rmtk@eamt.ee, tel 6675 751

EMTA lavakunstikooli raamatukogu on EMTA raamatukogu filiaal, mis asub lavakunstikooli majas aadressil Toom-Kooli 4, Tallinn. Tegemist on Eesti ühe parema teatriraamatukoguga. Lavakunstikoolis leiduvate raamatute kohta leiab infot kataloogist ESTER.

Lavakunstikooli raamatukogu laenutab teavikuid eeskätt lavakooli üliõpilastele, õppejõududele, vilistlastele ja töötajatele. Teistel huvilistel on võimalik tutvuda raamatutega kohapeal. Lavakunstikooli üliõpilastele ja õppejõududele kehtib laenutusaeg 2 kuud, vilistlastele 1 kuu.

NB! Praegusel COVID-19 ohu perioodil on EMTA lavakunstikooli raamatukogu EMTA-välistele huvilistele suletud. Küsimuste ja huvi korral võtke ühendust raamatukogu spetsialistiga:
Annemari Parmakson,
annemari.parmakson@eamt.ee.

Uued üliõpilased saavad registreerida ennast EMTA raamatukogu ESTERi kataloogi kaudu.

Info erialakirjanduse kohta: raamatukogu spetsialist Annemari Parmakson, annemari.parmakson@eamt.ee.