Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia raamatukogu asub akadeemia peamajas (Tatari tn 13, Tallinn). Seal saab kasutada kojulaenutust, lugemissaale, arvutitöökohti, e-andmebaase, audio- ja videotehnikat, printerit, koopiamasinat ja skannerit. Raamatukogu on avatud E–R 8.45–19.00, L 12.00–15.00, P suletud. Suvised lahtiolekuajad leiab siit.
Kontaktid: rmtk@eamt.ee, tel 6675 751

Lavakunstikooli raamatukogu on EMTA raamatukogu filiaal, mis asub EMTA lavakunstikooli majas aadressil Toom-Kooli 4, Tallinn. Tegemist on Eesti ühe parema teatriraamatukoguga. Lavakunstikoolis leiduvate raamatute kohta leiab infot elektroonilisest otsingu- ja laenutussüsteemist Ester.

Lavakunstikooli raamatukogu laenutab teavikuid eeskätt lavakooli üliõpilastele, õppejõududele, vilistlastele ja töötajatele. Teistel huvilistel on võimalik tutvuda raamatutega kohapeal. Lavakunstikooli üliõpilastele ja õppejõududele kehtib laenutusaeg 2 kuud, vilistlastele 1 kuu.

NB! Praegusel COVID-19 ohu perioodil on EMTA lavakunstikooli raamatukogu EMTA-välistele huvilistele suletud. Küsimuste ja huvi korral võtke ühendust raamatukogu spetsialistiga:
Annemari Parmakson,
annemari.parmakson@eamt.ee.

Uued üliõpilased saavad registreerida ennast EMTA raamatukogu lugejaks elektronkataloogis Ester.

Info erialakirjanduse kohta: raamatukogu spetsialist Annemari Parmakson, annemari.parmakson@eamt.ee.