EMTA lavakunstikooli õppejõud õppeaastal 2017/2018

Bakalaureuseõpe

Koosseisulised õppejõud
professor Lembit Peterson (osakonnajuhataja, näitlejatöö, lavastajatöö)
professor Anu Lamp (näitlejatöö)
professor Elmo Nüganen (näitlejatöö)
dotsent Anne Türnpu (lavakõne, hääletehnika)
dotsent Maret Mursa Tormis (Alexanderi tehnika)
dotsent Riina Roose (vokaalansambel)
lektor Mart Koldits (näitlejatöö, lavastajatöö)
lektor Sirje Medell (soololaul)
lektor Jaak Prints (lavakõne)
lektor Bert Raudsep (lavakõne)
lektor Maarja Mitt (hääletehnika, lavakõne)

Tunnitasulised õppejõud
professor Aleksander Ivaškevitš (lavaline liikumine)
dotsent Laine Mägi (lavaline liikumine)
dotsent Jan Kaus (kirjandus)
dotsent Piret Kruuspere (eesti teatri ajalugu, eesti dramaturgia)
lektor Kädi Metsoja (akrobaatika)
lektor Tiit Trell (lavaline liikumine)
lektor Liis-Katrin Avandi (lavaline liikumine)
lektor Liina Jääts (välisteatri ajalugu)
lektor Tarmo Jüristo (filosoofia)
lektor Lauri Kaldoja (lavakõne)
lektor Holger Rajavee (kunstiajalugu)
lektor Christopher Rajaveer (lavakõne)
lektor Madli Teller (lavaline liikumine)
lektor Kärt Tomingas (näitlejatöö)

Magistriõpe
Füüsilise teatri magistrikursuse õppejõud 2016-2018
professor Jüri Nael (magistriprogrammi juht)
professor Lloyd Newson (DV8 Physical Theatre, Suurbritannia)
professor Izumi Ashizawa (New York State University, Ameerika Ühendriigid/Jaapan)
professor David Lloyd (Jasmin Vardimon Company, Suurbritannia)
professor Chris Evans (Gecko Theatre, Suurbritannia)
professor Eddie Martinez (Wuppertal Tanztheater Pina Bausch, Saksamaa)
professor Amy Russell (London International School of Performing Arts)
professor Theodoros Terzopoulos (Attis Theatre, Kreeka)
professor Ian Morgan (Royal Academy of Dramatic Art, Suurbritannia)
professor Lorna Marshall (Royal Academy of Dramatic Art, Suurbritannia)
professor Ali Hodge (Royal Holloway, University of London)
dotsent Ivana Jozic (Jan Fabre Company, Belgia)
dotsent Kasper Vanderberghe (Jan Fabre Company, Belgia)
dotsent Agnieszka Mendel (Gardzienice Teatrikeskus, Poola)
dotsent Janek Zórawski (Gardzienice Teatrikeskus, Poola)
dotsent Konstantinos Thomaidis (University of Exeter, Suurbritannia)
dotsent Giacomo Veronesi (Thalia Theater, Saksamaa)
dotsent Giovanni Longhin (Fuoco all Paglia, Itaalia)
dotsent Wolfgang Weiser (Stockholmi Muusikaakadeemia, Rootsi)
dotsent Ramona Galkina (Läti Teatriakadeemia)
dotsent Ephia Gbureck (Djalma Primordial Science, Prantsusmaa)
professor Merle Karusoo
professor Airi Liimets
professor Luule Epner
professor Anne-Liis Poll
professor Anto Pett
dotsent Anne Türnpu
dotsent Maret Mursa Tormis
dotsent Aivar Simmermann
dotsent Marko Lõhmus
dotsent Marion Jõepera
teadur Madli Pesti
teadur Eva-Liisa Linder
lektor Marin Johnson
lektor Tarmo Jüristo
lektor Susan Lilleväli
lektor Kadri Koppel
lektor Renate Valme
lektor Iren Laidma
lektor Andris Jasjukevits
lektor Jakko Maltis
lektor Kristin Pukka