ÜLDINFO
    Üliõpilased »
    Panso preemia
    Magistrid ja doktorid
    Audoktorid
    Õppekavad
    Õppeinfo
    Õppejõud
    Õppekavanõukogu
  VASTUVõTT
  MäNGUKAVA
  AJALUGU
  LAVASTUSTE ARHIIV
  RAAMATUKOGU
  RAAMATUD
  VäLISSUHTED
  PROF LEA TORMIS
  KKK
  KONTAKT
  IN ENGLISH








EMTA lavakunstikooli üliõpilased




1. BAKALAUREUSEÕPE
      I KURSUS (30. lend), juhendaja LEMBIT PETERSON
            a) Näitleja õppesuund
                  Adamson, Hardo
                  Demjanov, Anett
                  Kalmet, Maria Teresa
                  Kivi, Merlin
                  Koff, Maria
                  Kolberg, Jaan Tristan
                  Käos, Karel
                  Mayfield, Alden Marcus
                  Mõts, Maarja
                  Mäe, Jass Kalev
                  Möller, Hardi
                  Põldma, Tuuli Maarja
                  Savi, Mark Erik
            b) Lavastaja õppesuund
                  Jakovski, Marta Aliide
                  Kivi, Kalju-Karl
                  Salumäe, Erik Richard
                  Sarv, Margaret
            c) Dramaturgi õppesuund
                  Järv, Elo Tuule
                  Parmas, Roos Lisette
      III KURSUS (29. lend), juhendajad ANU LAMP ja ELMO NÜGANEN
            a) Näitleja õppesuund
                  Ehrenberg, Jan Erik
                  Hekles, Ekke Märten
                  Kadastu, Simo Andre
                  Kork, Martin
                  Liive, Maria
                  Luhse, Lena Barbara
                  Lüüs, Maris
                  Metsaviir, Märten
                  Mägi, Maarja Johanna
                  Pogga, Kaarel
                  Punga, Oskar
                  Rüütel, Ken
                  Räägel, Kristiin
                  Seeman, Oskar
            b) Lavastaja õppesuund
                  Aadel, Andreas
                  Ilves, Markus Helmut
                  Kohava, Mihkel
                  Metsanurk, Elise
2. MAGISTRIÕPE
      Füüsiline teater
            Köster, Sylvia
      Teatrikunst ja teatripedagoogika
            Luide, Kata-Riina
            Simson, Piret
            Tikerpalu, Mihkel
3. DOKTORIÕPE
      Jaaks, Piret
      Koldits, Eva
      Marjamaa, Veera Hannele
      Mitt, Maarja
      Mursa Tormis, Maret
      Nõmmik, Renee
      Raudsepp, Peeter
      Simmermann, Aivar


NOVEMBER
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

JÄRGMISENA NÄHA-KUULDA
UUDISLOOD   UUDISTE ARHIIV
24
juuli
Vastuvõtu tulemused
24
juuli
"Noad kanade sees" lisaetendused
18
juuni
Lavakunstikooli lõpetasid bakalaureuseõppe 28. lend ja magistrikursus
13
juuni
Lavakooli teadurid esinesid rahvusvahelise teatriuurijate organisatsiooni aastakongressil Belgradis
05
juuni
Suvelavastus "Eesti mängud. TÖNK" etendus Tartus Raadi lennukiangaaris
05
juuni
Lavakooli magistrant Siret Campbell esitles magistritööd komöödia kirjutamisest
03
juuni
Füüsilise teatri kursuse magistritööde avalik hindamine 4. juunil 2018 lavakoolis
25
mai
Lavakooli 28. lennu viimane lõpulavastus: "12 VIHAST"
03
mai
Ingmar Jõela ja Priit Põldma bakalaureuselavastus "Kratt" etendub Linnateatri Hobuveskis
03
mai
Ruumikonverentsil esinesid lavakooli teadurid, doktorandid ja magistrandid
03
mai
Rahvusvaheline ruumikonverents 4.-5. mail 2018 Teatris NO99
21
aprill
Kandideerimine lavakooli doktoriõppesse - avalduste tähtaeg 04.06.2018
10
aprill
Molière'i "Õpetatud naised" Eesti Draamateatris
09
aprill
Jaapani lavastaja Izumi Ashizawa ja lavakooli magistrantide "Väike jumalanna"
28
märts
Lavastajatudeng Jan Teevet tõi lõputööna lavale Shakespeare'i "Richard III"
UUDISTE ARHIIV